Kingbetting FTN Cüzdan

Kingbetting FTN Cüzdan ile çalışmaya başladı. Artık yatırım ve çekim işlemleriniz saniyeler içinde tamamlanıyor. Eskiden en kötü ihtimalle 10 dakika bekliyorduk, şimdi bu durum değişti.

Kingbetting Giriş

Kingbetting FTN Cüzdan

FTN, kripto piyasasında işlem gören ve 2019 yılından beri aktif olarak kullanılan para birimidir. Kingbetting firması artık bu sistemle kullanıcılarına yatırım yapabilme imkanı sunmaya başladı. Kullanıcılar sadece kolaylıktan değil ekstra bonuslardan da faydalanabilecekler. Çünkü Kingbetting FTN cüzdan ile yaptığınız yatırımlarda ekstra bonuslar kazanacaksınız. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Kingbetting FTN Cüzdan ile Ne Kadar Kazanılır?

FTN yöntemiyle yatırım yapan kullanıcılar haftalık kayıp bonusu, slot bonusu ve Blast & Crash kayıp bonusu kazanmaktadır. Yani öyle bir ödeme seçeneği ki kendi içinde bile bir sürü farklılık barındırıyor. Ayrıca bu yöntemi tercih eden kullanıcılar ekstra olarak para kazanıyor, nasıl mı? FTN kripto piyasasında işlem gören bir para birimidir. Bu yüzden yükseldiği zaman sizlere ekstra kazanç sağlama imkanı sunar.

FTN Haftalık Freebet Bonusu

Her pazartesi günü minimum 1.30 ve üzeri yapılan kuponlarda kayıp yaşayan kullanıcılar yatırdıkları miktarın %3’ünü iade olarak alıyor. Bu bonusu alabilmek için minimum 1 ile 50 FT arasında yatırım yapmış olmanız gerekir. Aktarılan bonusun maksimum 10 katı kadarını çekim yapabilirsiniz. Ayrıca alacağınız promosyonu 5 gün içinde çevirmeniz beklenmektedir. Eğer bu süreyi aşarsa otomatik olarak iptal edilecektir. Freebet bonusunu maç öncesi veya canlı olarak kullanabilirsiniz. Tamamen sizin keyfinize kalmış. Bonus hesabınıza otomatik olarak eklenecektir, canlı  destek ile iletişime geçmenize gerek yok.

FTN Slot Kayıp Bonusu

Kullanıcıların en çok sevdiği oyunlar şüphesiz slotlardır. Slot oyunları çünkü aşırı keyif veren ve kazandırma ihtimali en yüksek oyunlardır. Ayrıca kolay olması müşteriler için bir artıdır. Kingbetting durur mu peki? FTN cüzdan ile yatırım yapan her kullanıcıya %10 Slot kayıp bonusu hediye ediyorlar. Alacağınız promosyonu yalnızca Popok Gaming sağlayıcısının oyunlarında kullanabilirsiniz. Bonusun çevrimini tamamlamak için en az bir defa oyuna katılmanız gerekir. Son olarak aldığınız bonusun 10 katı kadarını çekebilirsiniz. Blast & Crash oyunlarında da yine %10 olarak iade yapılmaktadır. Çevrim şartları aynı olmakla birlikte yalnızca bu oyunda 5 kez çevrim yapmanız istenmektedir.

FTN Cüzdan yöntemini tercih eden kullanıcılar hem çok hızlı şekilde para yatırıyor hem de çekim yapabiliyor. Artık günümüzün para birimi kripto paralar, bahis siteleri de kendilerini bu yönde geliştiriyor. Sizlerde hemen kazanmaya başlamak isterseniz Kingbetting üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

kingbetting ftn cüzdan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*